Minnesmedalj "CARL XVI GUSTAF SVERIGES KONUNG / 30 ÅR 30 APRIL 1976" i 18K guld. Ø 40 mm. 55,6g. Nr 011/500. Stämplad SPORR, kattfot, 18K & B10.
Auktnr | SE73.20240425.A16789 |
Varukategori | Guld / Övrigt |
Utropspris | 28 000 kr |
Aktuellt bud | 31 000 kr |
Stänger | 2024-04-25 19:00:00 |
Provision | 4 650 kr |
Frakt | 129 kr |